SEM Akademi Mayıs Dönemi Eğitimi

 

Tarih: 02 Mayıs 2015 – 31 Mayıs 2015

Süre60 Saat

LokasyonOkalip Toplantı Salonları / Mecidiyeköy

2.300 TL  + KDV

Neden SEM Akademi?
  • SEM Akademide benzer eğitimlerin aksine eğitmenler aktif olarak sektörün en önemli ajans ve markalarında önemli pozisyonlarda görev alan uzmanlardan oluşmaktadır.
  • SEM Akademi öğrencilere sadece Teorik eğitim vermez, Yoğun Uygulamalı eğitimlerle, eğitim sonrası aktif olarak görev alabilmelerine olanak sağlar.
  • SEM Akademi öğrencilerine eğitim sonrasında da destek sağlar. Staj ve staj sonrası iş imkanı sunar.
  • SEM Akademi öğrencilerine 1.sınıf eğitim ortamı sağlamayı taahhüt eder.
Sizi Arayalım

Adınız Soyadınız*

Email Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Mesajınız

Eğitim Lokasyonu
google-adwords-logo

SEM Akademi ile Google AdWords’ü sıfırdan, uzman eğitmenler eşliğinde öğrenme fırsatını bulacaksınız. SEM Akademi eğitmenlerinin tamamen pratik ağırlıklı ve gerçek örnekler ile anlatacağı Google AdWords eğitimi sonrasında Google’ın vereceği sertifikaya sahip olacak ve dijital pazarlama sektöründe çalışabilir veya mevcut çalıştığınız şirketin Google reklamlarını yönetebilir bir duruma geleceksiniz.

google-analytics-logo

SEM Akademi’nin vereceği Google Analytics eğitimi ile internet sitelerinde yaptığınız kampanyaların performanslarını ölçebilecek ve raporlayabilecek seviyeye geleceksiniz. Google Analytics ile sitenize kim, nereden, hangi kaynaklarla ve ne kadar maliyet ile geldiğini görecek, kampanya stratejinizi de bu verilere dayanarak geliştirebileceksiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu eğitimi ile sitenizin reklam vermeden arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayacak faktörleri öğrenecek ve bunları sitelere uygulayabilecek seviyeye geleceksiniz. Aynı zamanda web sitelerinin içerikleri ile ilgili örnek uygulamalar görecek ve arama motoru optimizasyonuna uygun içerik nasıl yazılır öğreneceksiniz.

Sık Sorulan Sorular

SEM Akademi'de neler öğreneceğim?

SEM Akademi’de Google AdWords, SEO ve Google Analytics eğitimleri alacaksınız. Bu eğitimlerin sonrasında Google’ın sertifika vermek için sunduğu sınavlara girecek ve sertifikalı bir Google AdWords bireyi olacaksınız. Bu eğitimden çıktıktan sonra orta seviye bir Google AdWords hesabını yönetebilir durumda olacaksınız.

SEM Akademi'den sonra hangi tür şirketlerde çalışabilirim?

SEM Akademi’den sonra E-Ticaret şirketlerinde çalışabilirsiniz. Google AdWords danışmanlığı veren ajanslarda çalışabilirsiniz ya da kendi işiniz için potansiyel müşteriler bulmak üzere kendi hesaplarınızı yönetebilirsiniz.

SEM Akademi'den sertifika alacak mıyım?

SEM Akademi sonrasında Google’ın uzmanlık için vermiş olduğu Google AdWords için sertifika sınavlarına gireceksiniz. Bu sınavları geçtiğinizde geçerli Google AdWords sertifikası alacaksınız. Bu sertifika ile şirketlere başvurabilirsiniz ve kalifiye bir birey olduğunuz kanıtlayabilirsiniz.