Professors

Batuhan Apaydın

Yemeksepeti - Yemek.com Ürün Müdürü

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi Lisans ve Vrije Universiteit Brussel İşletme Yüksek Lisans mezunu. Sosyal medya, pazarlama, e-ticaret ve teknoloji odaklı farklı içerik sitelerinde editörlükten yayın yönetmenliğine kadar farklı kademelerde çalıştı. İçerik pazarlaması ve internet yayıncılığı konularında uzmanlaşan Batuhan, Yemeksepeti’nin içerik pazarlaması projesi olan Yemek.com’un Ürün Müdürü.

Çiğdem Arslan

Buldumbuldum.com Online Pazarlama Müdürü

Işık Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra dijital pazarlama kariyerine SEM Ajansı ile adım attı. Sonrasında 1v1y.com’da Online Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. Şu anda buldumbuldum.com’da Online Pazarlama Müdürü olarak görevini sürdürüyor.

Yerda Ergün

iProspect Kıdemli Performans Pazarlaması Yöneticisi

Üniversite mezuniyetimin ardından yaşadığım 3,5 yıllık bir banka deneyiminden sonra köklü bir sektör değişikliği yapıp Doğan online bünyesinde Hepsiburada, Tatilsepeti, Nesine, Daybuyday gibi hesapları ile online performance marketing alanında hesap yönetimine başladım. Son 3 yıldır da sektörün en büyüklerinden iProspect Türkiye’de bir çok global markanın hem SEM hem de Social Paid tarafında strateji, geliştirme ve […]

Şeref Can

Aktifbank Dijital Kanallar Müdürü

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Şeref, 2009 yılından itibaren performans reklamcılığı ve web analiz konularına yoğunlaşarak; Moreclick reklam ajansında firmalara Google Adwords ve Analytics danışmanlığı veren ekiplerden sorumlu olarak görev yapmıştır. Özel Alışveriş Kulübü Vipdukkan.com’da web analiz ve performans reklamlarından sorumlu olarak çalıştıktan sonra Doğan Online bünyesinde Daybuyday.com ve Nesine.com websitelerinde pazarlama yöneticiliği yapmıştır. […]

Mustafa Kemal Temel

Hürriyet E-Business Pazarlama Koordinatörü

İstanbul Marmara Üniversitesi Tekstil Mezunu. AlternatifBank, Koçbank ve Yapıkredi bankalarında kredi kartları ve internet bankacılığı "Fraud" depertmanında görev aldı. Teknoloji Holding bünyesinde 4 farklı projede Operasyon ve İş geliştirme yöneticiliğini yürüttü. Trendyol.com ve Modagram.com Online Marketing Director görevini 4,5 yıl sürdürdükten sonra Hürriyet E-Business Marketing Coordinator görevini devam ettiriyor.

Yaşar Acar

ROIPUBLIC SEM Yöneticisi

İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra arama motoru pazarlaması alanında çalıştı. Şu an ROIPUBLIC dijital medya stratejileri ajansında SEM Yöneticisi olarak kariyerine devam etmektedir.

Aykut Alçelik

N11.COM Dijital Kanallar Yöneticisi

Karaelmas Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu. On9 Bilgi Teknolojileri, Moreclick İnteraktif Reklam Ajansı, DeFacto E-Ticaret ve Hepsiburada.com bünyesinde Dijital Pazarlama faaliyetlerinde görev aldıktan sonra Kıdemli Dijital Kanallar Yöneticisi olarak n11.com’da görevini devam ettiriyor.

Barış Kahraman

Digital Channels Manager / N11.com

Karaelmas Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra arama motoru pazarlama alanında çalıştı. Dijital Akademi kapsamında Özyeğin, Yıldız Teknik ve Kültür Üniversitelerinde SEM ve Dijital Pazarlama dersleri verdi. Tekzen, Hürriyet E-Ticaret, Hepsiburada gibi markalarda çalıştıktan sonra Doğuş Planet’e geçti. Şu an Dijital Kanallar Müdürü olarak n11.com’da görev almaktadır.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12